Гуманітарні

Методика навчання біології

Жов 23, 2019

Грицай Н.Б.

Методика навчання біології : Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. / Грицай Н.Б. – Львів: «Новий Світ-2000», 2020 – 272 с.

ISBN 978-617-7519-35-4

Навчальний посібник методика навчання біології призначений для підготовки студентів-біологів – формування професійно грамотних і компетентних фахівців, які повинні вміти організувати процес навчання біології учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Навчальний посібник призначений для формування теоретичних, практичних навичок та має мету ознайомити студентів із науково-теоретичними і практичними досягненнями методики навчання біології як наукової дисципліни, дати знання про основи процесу викладання біології і керування пізнавальною діяльністю учнів, сформувати вміння орієнтуватися в різноманітності форм, методів і методичних прийомів викладання біології та застосовувати їх на практиці.
Ммаємо сподівання, що пропонований навчальний посібник стане у пригоді студентам, магістрантам, аспірантам, викладачам вищих навчальних закладів, а також вчителям біології загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, методистам інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Методика навчання біології