Гуманітарні

Методика навчання іноземної мови

Жов 23, 2019

Скребкова – Пабат М. А. Фінчук Г. В.

Методика навчання іноземної мови у дошкільних навчальних закладах та початковій школі. Навчально-методичний посібник Скребкова – Пабат М. А., Фінчук Г. В. – Львів : «Новий Світ–2000», 2020. – 200 с.

ISBN 978-617-7519-08-8

У посібнику представлено виклад теоретичних засад раннього шкільного навчання іноземних мов, а також основних цілей, змісту, принципів, методів і засобів навчання. Вперше в теорії та методиці навчання іноземних мов проведено ґрунтовний розгляд питань планування та аналізу уроку іноземної мови в дошкільних навчальних закладах та початковій школі, націлених на розвиток методичного мислення майбутнього вчителя і вироблення у нього адекватного підходу до взаємопов’язаного вирішення завдань навчання, освіти, виховання та розвитку особистості дитини.

У навчально-методичному посібнику вміщені приклади занять у дошкільних навчальних закладів та уроків у початковій школі з англійської мови. Також у навчальному-методичному посібнику представлено ігри для закріплення навчального матеріалу.

Навчально-методичник рекомендований студентам педагогічних спеціальностей вищих закладів освіти, вчителям початкової школи та вихователям дошкільних навчальних закладів.

Методика навч. англ. мова